× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :101
خبرنگاران پاسداران بیدار نظام در برابر جنگ روانی دشمنان هستند

قم - ایرنا - شماری از مسئولان استان قم به مناسبت هفدهم مرداد ماه، روز خبرنگار، در گفت و گو با ایرنا، تاکید کردند: خبرنگاران پاسداران بیدار نظام جمهوری اسلامی در جبهه جنگ روانی دشمنان هستند که می توانند از مردم در مقابل دروغ پراکنی مستکبران، محافظت کن...

ساری و نکا نخستین زائران را به حج 97 اعزام می کنند

ساری - ایرنا - اعزام زائران مازندرانی به حج تمتع امسال از صبح فردا دوشنبه آغاز می شود و نخستین کاروان های اعزامی از شهرستان ساری و نکا هستند که از فرودگاه دشت ناز ساری راهی سرزمین وحی می شوند.

ایرنا وظیفه سنگینی در پاسداری از آرمان های انقلاب دارد

قم -ایرنا- مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی قم با تجلیل از 12 خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) گفت: در شرایط حساس کنونی، ایرنا وظیفه سنگینی در دفاع از آرمان های انقلاب و پاسداری از خون شهدا دارد.

روزانه به ۱۷۰۰ نفر از حجاج در مکه مکرمه خدمات پزشکی و درمانی ارائه می‌شود

رئیس بیمارستان هلال احمر کشورمان در مکه مکرمه گفت: مطب‌ها، درمانگاه‌ها و بیمارستان مخصوص حجاج کشورمان در مکه مکرمه روزانه به طور متوسط به هزار و۷۰۰ نفر خدمات پزشکی و درمانی ارائه می‌کنند.

برخوردهای کلیشه ای در حوزه عفاف و حجاب باید کنار گذاشته شود

تبریز- ایرنا- نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه حجاب و عفاف باید از بسترهای نوین ایجاد شده، بهره مناسب را برد و برخوردهای کلیشه‌ای را کنار گذاشت.

امام جمعه تبریز: حجاج برای تجارت به مکه نمی روند

تبریز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور و لزوم صرفه جویی در خرید توسط حجاج، گفت: حاجیان ایرانی به طور قطع برای تجارت به مکه نمی روند و باید مسایل مربوط به بازار و خرید را رعایت کنند.

پرچم گنبد حرم حضرت معصومه تعویض شد

قم- ایرنا - پرچم مضجع شریف حرم حضرت معصومه(س) در شب میلاد خجسته و با سعادت کریمه اهل بیت(ع) تعویض و آیین نقاره زنی خادمان آن آستان مقدس برگزار شد.

مراسم تعویض پرچم گنبد حرم حضرت معصومه برگزار شد

قم- ایرنا -پرچم مضجع شریف حرم حضرت معصومه(س) در شب میلاد خجسته و با سعادت کریمه اهل بیت(ع) تعویض و آیین نقاره زنی خادمان آن آستان مقدس برگزار شد.

فاطمه معصومه (س) مظهر عصمت و نجابت

قم - ایرنا - اول ذی القعده سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) مظهر عصمت و نجابت است؛ بانویی که مدینه به یمن حضورش نورانی می‏شود و پنجره‏ ها به شوق رویش بازند. کوچه پس کوچه‏ های مدینه، به عطر دل انگیزش معطّر می‏شوند و سروهای آزاد به احترامش قیام می‏کن...

سهمیه حج خراسان رضوی 20 درصد افزایش یافت

سبزوار- ایرنا- معاون حج و زیارت خراسان رضوی گفت: با توجه به استقبال خوب زائران برای سفر به سرزمین وحی، سهمیه حجگزاران این استان نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved