× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :77
مادر شهید محمدرضا شفیعی درگذشت

فاطمه نادری قمی مادر شهید محمدرضا شفیعی بعد از سال‌ها رنج جدایی به فرزند شهیدش پیوست.

داروهای ممنوعه حج تمتع ۹۷ اعلام شد

سازمان حج و زیارت بنا بر اعلام نظر مرکز پزشکی حج و زیارت، فهرست داروهای غیر مجاز و ممنوعه ای را که حجاج نباید به همراه داشته باشند، اعلام کرد.

نقش حج در ابلاغ پیام وحدت‌آفرین ایران به مسلمانان جهان

مراسم حج که هر ساله با حضور مسلمانان کشورهای مختلف برگزار می‌شود، فرصت مغتنمی برای تاکید بر اشتراکات مسلمانان، رفع سوء‌تفاهم‌ها و نزدیک‌شدن ذهنیت و برداشت مسلمنان نسبت به یکدیگر است. حجاج کشورمان نیز در نقش سفرای جمهوری اسلامی ایران در مراسم حج نقش ب...

قدیمی ترین نقش یوزپلنگ ایرانی درقم کشف شد

قم - ایرنا- مسئول دفتر فنی اداره کل میراث فرهنگی قم گفت: قدیمی ترین نقش یوزپلنگ ایرانی درکاوش صورت گرفته در منطقه قمرود این استان کشف شد.

طنین نیایش های الغوث الغوث در گچساران و باشت

گچساران - ایرنا - شهرستان های گچساران و باشت همزمان با دومین شب از لیالی پر فروغ قدر تجلی گاه نیایش های عارفانه الغوث الغوث شد.

هدف دشمن از تهدید نظام تضعیف استقلال کشور است

قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، عزت و آبروی نظام و کشور را در گرو حفظ روحیه جهادی دانست و گفت: هدف دشمن از تهدید نظام اسلامی تضعیف استقلال کشور است.

ویژگی‌های فرهنگی ایران به لبنانی‌ها معرفی شد

مربیان کانون پرورش فکری استان قم با شرکت در هفته‌ی فرهنگی کشور لبنان در شهر نبطیه به معرفی ویژگی‌های فرهنگی، هنری، علمی و ادبی ایران برای بازدید کنندگان لبنانی پرداختند.

محدودیت برداشت آب در منطقه بالا دست زاینده رود اعمال می شود

اصفهان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان از اعمال محدودیت برداشت آب در منطقه بالا دست زاینده رود بین سد تا روستای چم آسمان (تصفیه خانه باباشیخعلی ) خبر داد.

بازارگردی حاجی‌های ایرانی در عربستان کم می‌شود؟

رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به شعار امسال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، گفت: با برنامه ریزی و هماهنگی انجام شده، زائران می توانند خرید سوغاتی خود را با محوریت کالای ایرانی در داخل انجام دهند تا وقت و هزینه شان صرف بازارگردی نشود، این برنامه ریز...

ویدئو / طراح ۹۷ ساله، بانوی مُد آمریکا

آیریس آپفل یک بانوی ۹۷ ساله تاجر و طراح داخلی آمریکایی است که به نمادی در فشن تبدیل شده است. این ویدئو به بخشی از نحوه کار کردن این هنرمند می‌پردازد.


[2 3 4 5 6 7 8 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved