قم در شب شهادت بانوی دو عالم حضرت زهرا(س) به سوگ نشست

قم- ایرنا- شهر مقدس قم در شب شهادت بانوی دوعالم، دخت گرامی پیامبر عظیم الشان اسلام(ص)، حضرت زهرای مرضیه(س) یکپارچه غرق در عزا و ماتم شده و بیرق سیاه در هر کوی و برزن این شهر مقدس برافراشته شده است.

برگزاری مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) در هلند

وین - ایرنا - مراسم عزاداری به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران و جمعی از ایرانیان و شیعیان دیگر کشورها دوشنبه شب در شهر لاهه هلند برگزار شد.

فضای فارس عطر یاس فاطمی گرفت

شیراز - ایرنا - همزمان با سوم ماه جمادی الثانی سالروز شهادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) شیراز و دیگر شهرها و مناطق استان فارس از عطر یاس فاطمی آکنده است ، مردم این استان با برگزاری سوگواره های فاطمی سالروز شهادت حضرت ام ابیها (س) را ...

سیره حضرت زهرا(س) سرمشق و الگویی بی بدیل برای همگان است

زنجان- ایرنا - مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد استان زنجان گفت: سیره حضرت زهرا(س) سرمشق و الگوی بی بدیل برای همگان است که در زندگی کنونی نیز می توان به کار بست.

یادواره شهدای گروه ابوذر و 850 شهید نهاوند برگزار شد

تولیت آستان قدس رضوی گفت: مشکلات کشور فقط به دست جوانان کشور و ظرفیت‌های داخل باز می‌شود، هر جا مردم را به میدان آوردیم موفق شدیم و تنها راه نجات از مشکلات اقتصادی، سپردن اقتصاد به دست مردم است.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved