× اخبار حاوی برچسب :

گيلان

تعداد :78
گذشته ن گذشته نمایشگاه نقاشی هنرمند گیلانی در تهران

رشت-ایرنا-نمایشگاه نقاشی زهرا امیر یگانه هنرمند گیلانی با عنوان ' گذشته ن گذشته' از چهارم تا 26 آبان در نگارخانه هنری شیرین در تهران به تماشا گذاشته می شود.

مطبوعات گیلان خشونت خانگی را بنگارند

رشت - ایرنا - معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، بار دیگر تاکید کرد : رسانه‌های مکتوب و مجازی استان به تولید فرآورده های خبری در ارتباط با خشونت خانگی بپردازند.

ورود زائران خارجی اربعین از مرز آستارا پخش تلویزیونی می شود

آستارا - ایرنا - مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان گفت: ورود زائران خارجی اربعین حسینی از مرز آستارا و عزاداری آنان در پایانه مسافری این شهرستان، به مدت چهار شبانه روز به صورت زنده از شبکه های خبر، شما و باران پخش خواهد شد.

یادواره پژوهشگر غزلیات بیدل دهلوی در رودسر برگزار شد

لاهیجان - ایرنا - اولین یادواره ادبی زنده یاد کامران زمانی نعمت سرا شاعر ، پژوهشگر و اولین شارح غزلیات بیدل دهلوی در جهان در شهرستان زادگاهش رودسر برگزار شد.

شاعر و بازیگر گیلانی 'بی مقدمه ' منتشر کرد

رشت – ایرنا- فریده توکلی بانوی شاعر و هنرمند تئاتر مجموعه ای از اشعار خود را با عنوان ' بی مقدمه' وارد بازار کتاب کرد. در شعری از این کتاب می خوانیم: ' اینقدر/ بی مقدمه/ عاشقت شدم/ که هیچ ناشری/کتاب م را چاپ نکرد ' .

همایش اربعین فرصت معرفی دین و انقلاب اسلامی است

آستارا - ایرنا - امام جمعه آستارا ورود هزاران زائر خارجی اربعین حسینی از مرز این شهرستان به ایران اسلامی برای عزیمت به کربلا را فرصتی تاریخی برای تبیین و تبلیغ ارزش های دینی و آرمان های ایرانی و انقلابی دانست.

قابهای مه گرفته روایت هنرمند از زادبومش

رشت- ایرنا- مالاهای خسته از کشمکش با امواج ، زنان شالیکار پای در گل، لنچهای صیادی پهلو گرفته در اسکله ،اینها روایتهای هنرمندانه آرزو صیاد نقره تاب از چشم اندازهای زادگاهش بندر انزلی بر بوم نقاشی است.

رسانه های ملی و اعتبار مردمی - عیسی پاشاپور*

آستارا - ایرنا - اعتماد مردم به یک رسانه بزرگترین سرمایه و تکیه گاه آن است و پوشش سریع، صحیح و دقیق وقایع، توجه مردم را از پایگاه های جعلی و غرض ورز به منابع خبری رسمی و قانونی سوق می دهد.

تابستان داغ تئاتر و موسیقی در گیلان

رشت - ایرنا - تابستان و روزهای طولانی اش در گیلان گدازان هنر است و هر بار پیاپی نوای کنسرتی، آوای خوش تعزیه ای، کلام تئاتری ، گاه خط به خط شعری و پرده پرده اکرانی گروه گروه مردمان را دستادست هم به خویش می خواند.

اراضی کشاورزی آستارا تنش آبی حاد ندارد

آستارا - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی آستارا گفت: کمبود آب به علت کاهش قابل توجه بارندگی ها امری سراسری و کلی است اما اراضی کشاورزی این شهرستان، با تنش آبی حاد مواجه نیست.


[2 3 4 5 6 7 8 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved