× اخبار حاوی برچسب :

گيلان

تعداد :49
شهرداری های گیلان حق نیم درصد کتابخانه ها را پرداخت کنند

لاهیجان - ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان گفت: شهرداری ها باید حق قانونی نیم درصد کتابخانه های عمومی را پرداخت کنند تا صرف امور کتابخوانی در آن شهرها شود.

اداره ها برای خدمات رسانی در ساحل آستارا آماده هستند

آستارا - ایرنا - فرماندار بندر آستارا گفت: دستگاه های اجرایی مرتبط متشکل از 50 نیروی انسانی از اوایل خرداد ماه برای خدمات رسانی در طرح های سالمسازی این شهرستان آماده هستند.

جام مارلیک رکورد بازدید از موزه رشت را شکست

رشت - ایرنا - برای نخستین بار در تاریخ گنجینه رشت، استقبال از اشیاء عصر مارلیک به حدی رسید که مسئولان این موزه ناچار به بستن درهای آن شدند.

کاروان تبریز 2018 در لاهیجان استقبال شد

لاهیجان - ایرنا - کاروان سفیران گردشگری استان آذربایجان شرقی (تبریز 2018) در شهر تاریخی لاهیجان واقع در شرق استان گیلان مورد استقبال قرار گرفت.

تکمیل تالار مرکزی رشت دغدغه فرهنگ دوستان است

رشت - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بیان کرد: تکمیل پروژه تالار مرکزی رشت با توجه به اینکه پروژه ملی است، همچنان و پس از گذشت سال ها، دغدغه مدیریت و فرهنگ دوستان استان است.

ثبت نام بن‌ کتاب دانشجویی تا پنجم اردیبهشت‌ماه ادامه دارد

رشت - ایرنا - معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بیان کرد: ثبت‌نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن‌کارت‌های دانشجویی سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا پنجم اردیبهشت‌ماه جاری ادامه دارد.

ترنم هفت نوا در محفل عاشقان**سیدرضا سیددانش

آنجا که هفت قطره، هفت ژاله به هفت اقیانوس بی کران می رسد؛ آنجا که هفت شراره و شعله تابناک، هفت ستاره به افلاک و کهکشان می رسد؛ سخن از موسیقی است که صدای صداهاست، صدایی ازلی - ابدی که نبض عالم و آدم با آن می تپد.

21 عنوان کتاب در گیلان رونمایی شد

رشت - ایرنا - 21 عنوان کتاب عصر از سوی حوزه هنری گیلان و در پاسداشت هفته هنر انقلاب اسلامی، عصر دوشنبه با حضور جمعی از پژوهشگران، مفاخر، مدیران و علاقه مندان به فرهنگ و هنر رونمایی شد.

گردشگری سبز در گیلان شکل بگیرد

رشت - ایرنا - استاندار گیلان در نشستی با سرمایه گذاران احداث مراکز خدمات بین راهی کوچک در استان، بر ضرورت شکل گیری گردشگری سبز و پایداری گردشگری در گیلان تاکید کرد.

سرمایه گذاران برای توسعه گردشگری آستارا آماده هستند

آستارا - ایرنا - رئیس شورای اسلامی آستارا گفت: برای توسعه زیرساخت های گردشگری آستارا نیازمند شهرستان بخش خصوصی هستیم و یک سرمایه گذار از جمهوری آذربایجان و چند فعال اقتصادی داخل کشور اعلام آمادگی کرده اند.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved