× اخبار حاوی برچسب :

گيلان

تعداد :27
رسانه های خنثی، آفت افکار عمومی

هفته نامه واکنش چاپ استان گیلان در شماره 679 ، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان رسانه های خنثی، آفت افکار عمومی به قلم مجید محمدپور مدیرمسئول این نشریه منتشر کرده است.

طرح آرامش بهاری امسال در 250 بقعه گیلان اجرا می شود

لاهیجان - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: طرح آرامش بهاری امسال در 250 بقعه و امام زاده این استان اجرا می شود.

خانه نخستین شهردار رشت تبدیل به موزه مشروطه می شود

رشت - ایرنا - سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان اعلام کرد: خانه میرزا خلیل رفیع - نخستین شهردار رشت - ملقب به عمارت اخوان ، با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر تبدیل به موزه مشروطه می شود.

افتتاح پنج پروژه خدماتی، رفاهی و گردشگری در صومعه سرا

رشت - ایرنا - در هشتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مسئولان استانی و صومعه سرا پنج پروژه خدماتی، رفاهی و گردشگری در این شهرستان به بهره برداری رسید.

امام جمعه رشت: روحانیون به سرعت، پاسخ شبهات علیه دین را بدهند

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به فعالیت شبکه های ماهواره ای و تبلیغات آنها علیه دین مبین اسلام گفت: لازم است روحانیون به سرعت، پاسخ شبهات علیه دین را بدهند.

تلفیق هنر و انسانیت در گیلان؛ نمایشگاهی به نفع کودکان بی سرپرست

رشت - ایرنا - نمایشگاه نقاشی دیل خوشی، با آثاری از فرناز بهارلو با هدف کمک به کودکان بی سرپرست در نگارخانه الهی رشت دایر شده است.

تجلیل فرمانده کل‌سپاه از بسیج رسانه گیلان

رشت - ایرنا - سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از سازمان بسیج رسانه استان گیلان به عنوان قشر برتر و موفق، تجلیل کرد.

اثر استاد تصویرسازی دانشگاه گیلان در بولونیا منتخب شد

رشت- ایرنا- کار تصویرسازی امیر شعبانی پور استاد دانشکده هنر دانشگاه گیلان در نمایشگاه تصویرسازی بولونیا 2018 انتخاب شد.

بخش موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای یک گروه فقهی است

رشت - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به بهره‌گیری از افراد آگاه و مسلط به مسائل دینی در حوزه های موسیقی، کتاب، سینما و مطبوعات توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی چهار سال گذشته گفت: بخش موسیقی دارای یک گروه فقه...

امام جمعه رضوانشهر: رسانه ها واقعیت های انقلاب اسلامی را بیان کنند

رشت- ایرنا - امام جمعه شهرستان رضوانشهر گفت: نقش رسانه ها در بیان واقعیت های انقلاب اسلامی و در مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان بی بدیل است و باید به این مهم، اقدام کنند.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved