× اخبار حاوی برچسب :

گيلان

تعداد :71
رسانه های ملی و اعتبار مردمی - عیسی پاشاپور*

آستارا - ایرنا - اعتماد مردم به یک رسانه بزرگترین سرمایه و تکیه گاه آن است و پوشش سریع، صحیح و دقیق وقایع، توجه مردم را از پایگاه های جعلی و غرض ورز به منابع خبری رسمی و قانونی سوق می دهد.

تابستان داغ تئاتر و موسیقی در گیلان

رشت - ایرنا - تابستان و روزهای طولانی اش در گیلان گدازان هنر است و هر بار پیاپی نوای کنسرتی، آوای خوش تعزیه ای، کلام تئاتری ، گاه خط به خط شعری و پرده پرده اکرانی گروه گروه مردمان را دستادست هم به خویش می خواند.

اراضی کشاورزی آستارا تنش آبی حاد ندارد

آستارا - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی آستارا گفت: کمبود آب به علت کاهش قابل توجه بارندگی ها امری سراسری و کلی است اما اراضی کشاورزی این شهرستان، با تنش آبی حاد مواجه نیست.

سازهایی خاموش در گیلان

رشت - ایرنا - گیلان سرزمین فرهنگ است و خنیا یا موسیقی همچون هیرکانیان هزاران ساله اش در فرهنگ این سرزمین ریشه دوانده اما در هجوم زمان سازهایی اصیل چون سرنا رو به خاموشی گذارده و کرنا نیز تنها به ساز آئینی بدل گشته که به مزاج اجتماع امروز درست نمی ساز...

آقای هنر به دوستداران معرفی شد

انزلی-ایرنا- آقای هنر سرگذشتنامه منوچهر ویسانلو موسیقی دان برجسته گیلانی بیست و دوم تیرماه در آیینی به یادماندنی با حضور هنرمندان و علاقمندان این حوزه در مجتمع فرهنگی ارشاد انزلی رونمایی شد.

نسیم شعر شمس در گرمای تابستان رشت

رشت- رشت شهر شبهای روشن، بیست و یکم تیر ماه میزبان شمس لنگرودی و اشعارش بود.

فعالان هنر و رسانه برای بیمه تکمیلی ثبت نام کنند

رشت - ایرنا - مسئول صندوق اعتباری هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد : ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو صندوق اعتباری هنر در سراسر کشور آغاز شده و فعالان حوزه های یادشده برای ثبت نام اقدام کنند.

عملکرد دفاتر خدمات مسافرتی با نگاه گردشگران نظارت می شود

رشت - ایرنا - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت : عملکرد دفاتر خدمات مسافرتی استان همزمان با سفرهای تابستانی، بیش از همیشه مورد نظارت قرار گرفته است و گردشگران می توانند نارضایتی های خود را اعلام کنند.

بوم‌گردی فرصتی مناسب برای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری است

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان صومعه سرا گفت: طرح بوم گردی، فرصتی مناسب برای استفاده از ظرفیت های بی نظیر گردشگری است.

بیمه تکمیلی خبرنگاران پرداخت شد

رشت - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: بیمه تکمیلی امسال خبرنگاران با مساعدت استاندار پرداخت شده است.


[2 3 4 5 6 7 8 ]   صفحه بعدی >>





email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved