× اخبار حاوی برچسب :

ميراث فرهنگي

تعداد :115
شهرداری ها باید مروج فرهنگ ایرانی اسلامی باشند

قزوین-ایرنا-رییس مجمع نمایندگان استان قزوین و نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرداری ها باید با اجرای برنامه های فرهنگی مناسب، مروج فرهنگ ایرانی-اسلامی باشند.

مونسان: کرمان جزو اهداف مهم گردشگری کشور است

کرمان - ایرنا -معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به جاذبه های طبیعی و تاریخی کرمان گفت : این استان جزو اهداف مهم گردشگری کشور بشمار می رود.

جشن نوروزگاه در شریف آباد اردکان برگزار شد

یزد - ایرنا - همزمان با دومین روز فروردین ماه 1397و روز اردکان، جشن نوروزگاه با حضور جمعی از مسئولان محلی در بافت تاریخی و ثبتی شریف آباد این شهرستان برگزار شد.

چهارمحال و بختیاری خاستگاه موسیقی تحول سال نو است

شهرکرد-ایرنا- موسیقی هنگام تحول سال نو که در دستگاه چهارگاه نواخته می شود،برای نخستین بار در چهارمحال و بختیاری طنین انداز شد.

مسجد جامع فهرج یزد بنایی به قدمت تاریخ اسلام

یزد - ایرنا - مسجد جامع فهرج شهرستان یزد تنها مسجد به جامانده از قرن نخست هجری در ایران است که گفته می شود پس از فتح یزد به دست سپاهیان اسلام بنا شد؛ نقشه این مسجد و قرارگرفتن محراب آن در محور عرضی و تزیینات به کار رفته در آن گواهی بر این مدعاست.

بیش از 500 هزار بروشور فرهنگی بین مسافران نوروزی در لرستان توزیع می شود

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: در ایام نوروز بیش از 500 هزار بروشور تبلیغاتی و فرهنگی در ایام تعطیلات نوروز بین مسافران در لرستان توزیع می شود.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان منصوب شد

زاهدان - ایرنا - مسئول روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: علیرضا جلال زایی در حکمی از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور به عنوان سرپرست این نهاد در استان منصوب شد.

تکمیل مرمت عمارت ایالتی استانداری آذربایجان غربی

ارومیه- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: مرمت عمارت ایالتی استانداری که از پاییز سال گذشته شروع شده بود، به اتمام رسید.

کشف سنگ‌واره‌های فسیلی صدفی در املش گیلان

رشت - ایرنا - سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان از کشف سنگ‌واره‌های فسیلی صدفی شکل در روستای ملکوت شهرستان املش واقع در شرق استان حین گاز رسانی خبر داد.

پیش بینی افزایش پنج درصدی بازدیدکنندگان از اماکن گردشگری استان ایلام

ایلام - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: پیش بینی می شود امسال و در ایلام نوروز 97 با افزایش پنج درصدی بازدید گردشگران از اماکن تفریحی، تاریخی و گردشگری استان باشیم.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved