× اخبار حاوی برچسب :

منطقه همدان

تعداد :20
نخستین پرواز حجاج همدان به دلیل نقص فنی به تأخیر افتاد

مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان بابیان اینکه متأسفانه نخستین پرواز حجاج استان‌های همدان و کردستان از فرودگاه همدان با تأخیر همراه شده است، گفت : این پرواز با تأخیر تقریبا 7 ساعته به مقصد جده انجام خواهد گرفت.

بازگشایی موزه تپه هگمتانه

معاون میراث فرهنگی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: بازسازی و مرمت سایت موزه تپه باستانی هگمتانه به اتمام رسید.

همدان اثر ثبت شده جهانی ندارد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان با اشاره به اینکه استان همدان اثر تاریخی ثبت‌شده جهانی ندارد، گفت: تپه هگمتانه، تپه نوشیجان، منظر تاریخی ارزانفود و غارعلیصدر از جمله آثاری هستند که در فهرست انتظار برای ثبت جهانی قرار دارند.

وزارت ارشاد به آموزش و پرورش توجه نکرده است

معاون حقوقی امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در وزارت ارشاد به برخی از نهادهای فرهنگی از جمله آموزش و پرورش توجه نشده است.

گردشگری نقطه عطف دیپلماسی عمومی

مدیرکل دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه گردشگری را نقطه عطف دیپلماسی عمومی دانست و گفت: در دیپلماسی عمومی دولت‌ها پای خود را عقب کشیده و مردم بدون واسطه با هم مواجه می‌شوند و با هم گفت‌وگو می‌کنند.

شناسایی پیکر شهید پس از 32 سال

نماینده کمیته جست‌وجوی مفقودین استان همدان از شناسایی پیکر شهید مفقودالاثر، «محراب سهراب‌لویی» پس از 32 سال خبر داد.

انجام عملیات احداث 2 فاز پایانی باغ موزه دفاع مقدس همدان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: باغ موزه دفاع مقدس همدان تداعی‌کننده واقعیت‌هایی است که در زمان جنگ تحمیلی رقم خورده است.

اندیشه‌های شهدا رمزگشایی و معرفی شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان با تأکید بر اینکه باید اندیشه‌های شهدا رمزگشایی و معرفی شود، گفت: متأسفانه امروزه کمتر به علل موفقیت ایران اسلامی در 8 سال دفاع مقدس پرداخته می‌شود.

آغاز فصل چهارم کاوش "معبد لائودیسه" در 2 ماه آینده

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: با توجه به ضرورت و اهمیت کشف معبد لائودیسه قصد داریم طی دو ماه آینده فصل چهارم کاوش معبد لائودیسه را آغاز کنیم.

باید ابعاد نظامی و مدیریتی شهید صیادشیرازی تبیین شود

همرزم شهید صیاد شیرازی با تأکید بر اینکه ما باید ابعاد نظامی و مدیریتی شهید صیادشیرازی را مطرح کنیم تا علاوه بر ابعاد اخلاقی، عبادی و خانوادگی، ایشان به عنوان الگویی برای جوانان و نظامیان قرار گیرد، گفت: متأسفانه هرگاه حرفی از شهید صیادشیرازی به میان...


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved