× اخبار حاوی برچسب :

معارف

تعداد :97
ربا در جامعه قرآنی وجود ندارد

شهرکرد- ایرنا- عضو هیات علمی جامعه المصطفی العالمیه قرآن را نسخه رستگاری جامعه دانست و گفت : در جامعه ای که قرآن حاکم است، ربا وجود ندارد و جامعه قرآنی به شدت با ربا مخالف است.

طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی پایان یافت

شهرکرد- ایرنا- بیست و پنجمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی یکشنبه شب با عنوان « انقلابی؛ بایدها و نبایدها» در مهدیه مصلای امام خمینی (ره) شهرکرد بکار خود پایان داد.

نخستین کاروان حجاج کردستانی عازم سرزمین وحی شد

سنندج - ایرنا - مدیرکل حج و زیارت کردستان با اشاره به آغاز اعزام زائران حج تمتع 97 از این استان گفت: نخستین کاروان حجاج کردستانی متشکل از 85 زائر بیت الله الحرام از شهرستان سقز عازم سرزمین وحی شدند.

1500 هکتار زمین کشاورزی موقوفه در آذربایجان غربی سنددار شد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: یک هزار و 500 هکتار زمین کشاورزی در استان از ابتدای امسال سنددار شده است.

نفرات برتر مسابقات قرآن آذربایجان غربی معرفی شدند

ارومیه- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی با بیان اینکه در بخش برادران مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم 150 نفر باهم به رقابت پرداختند، گفت: 24 نفر نخست این رقابت ها در بخش برادران معرفی و برای حضور در مسابقات کشور...

20 هزار نفر در ایران حافظ قرآن هستند

تهران – ایرنا - معاون هماهنگی و نظارت شورای توسعه فرهنگ قرآنی با انتقاد از کم کاری شماری از دستگاه های مرتبط طرح ملی حفظ قرآن کریم، تصریح کرد: امروز در خوشبینانه‌ترین آمار فقط20 هزارحافظ کل داریم.

سطح مسابقات قرآنی آذربایجان غربی مطلوب تر از کشوری است

ارومیه- ایرنا- بانوی اول رشته دعاخوانی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه سطح مسابقات استانی در همه رشته های قرآنی مطلوب است، گفت: این مسابقات در برخی موارد مطلوب تر از رقابت های کشوری است.

مرحله استانی رقابت های قرآنی سیستان و بلوچستان آغاز شد

زاهدان - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: چهل و یکمین مرحله استانی رقابت های حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم قرآن کریم استان امروز /پنجشنبه/ به مدت یک روز در زاهدان آغاز شد.

امر به معروف و نهی از منکر نقطه هدف حملات دشمن است

ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: امر به معروف و نهی از منکر نقطه هدف حملات دشمنان اسلام است و باید برای مقابله با این هجمه ها برنامه ریزی شود.

نفرات برتر مسابقات قرآن جامعه کارگری آذربایجان غربی مشخص شد

ارومیه- ایرنا- نفرات نخست سیزدهمین دوره مسابقات قرآن جامعه کارگری آذربایجان غربی روز شنبه با برگزاری آیین ویژه ای مشخص و برای حضور در رقابت های کشوری معرفی شدند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved