× اخبار حاوی برچسب :

معارف

تعداد :42
جلسات فاطمه(س) و جامعه امروز در خانه اندیشمندان علوم انسانی

تهران- ایرنا- سلسله نشست های فاطمه (س) و جامعه امروز با هدف بررسی آموزه های زندگی حضرت فاطمه (س) برای زنان و مردان جامعه امروز از یکشنبه 29 بهمن تا سه شنبه یکم اسفند برگزار می شود.

آزمون علمی- فرهنگی،اسلام دریک نگاه و 114 نکته درباره نماز درکنگان برگزار شد

بوشهر _ ایرنا – 2 هزار دانش آموز دختر و پسر کنگانی با شرکت درآزمون علمی و فرهنگی 'اسلام دریک نگاه و 114 نکته درباره نماز' روز پنجشنبه با هم به رقابت پرداختند.

مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان مدافعان ارزش های انقلابی هستند

چابهار- ایرنا- مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان با اعتقاد راسخ مدافعان واقعی ارزش های انقلاب اسلامی هستند.

720 اثر به دبیرخانه قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری رسید

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری هفته قرآن و عترت در این استان از 24بهمن ماه خبر داد و گفت:720 اثر به دبیرخانه این برنامه مهم قرآنی رسید.

یک مسئول: اتلاف وقت مردم اشکال شرعی دارد

سنندج - ایرنا - مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: برگزار نشدن مراسم ها بویژه آیین های عمومی در ساعت تعیین شده اتلاف وقت مردم تلقی می شود و از نظر شرعی اشکال دارد.

40 هزار طلبه و دانشجو از ملیت های مختلف در جامعه المصطفی کشور مشغول به تحصیل هستند

اصفهان- ایرنا- مدیر جامعه المصطفی اصفهان گفت: هم اینک بیش از 40 هزار طلبه و دانشجو از ملیت های مختلف در شعبه های مختلف جامعه المصطفی در سطح کشور در حال تحصیل هستند.

89 نفر از پرسنل هنگ مرزی اترک حافظ قرآن شدند

گنبدکاووس - ایرنا - رئیس عقیدتی سیاسی هنگ مرزی اترک استان گلستان از برگزاری آزمون حفظ قرآن کریم ویژه کارکنان کادر و و وظیفه و خانواده های آنان خبر داد و گفت: از بین شرکنت کنندگان 89 نفر موفق به قبولی در آزمون شده و جزو حافظان قرآن کریم محسوب شدند.

نمایندگان 72 کشور در جشنواره قرآن و حدیث المصطفی شرکت می کنند

اصفهان - ایرنا- دبیر جشنواره قرآنی و حدیثی جامعه المصطفی گفت: 80 دانشجو و طلبه از 72 کشور در سی و سومین دوره جشنواره بین المللی قرآن و حدیث جامعه المصطفی حضور می یابند.

140 هزار طلبه و دانشجو از ملیت های مختلف در جامعه المصطفی کشور مشغول به تحصیل هستند

اصفهان- ایرنا- مدیر جامعه المصطفی اصفهان گفت: هم اینک بیش از 140 هزار طلبه و دانشجو از ملیت های مختلف در شعبه های مختلف جامعه المصطفی در سطح کشور در حال تحصیل هستند.

امام جمعه شهرکرد: بقاء انقلاب اسلامی به زنده نگه داشتن یاد شهداست

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تاکید کرد:بقاء انقلاب اسلامی به زنده نگه داشتن یاد شهدا و انتخاب راه و مکتب اهل بیت به عنوان سبک زندگی اسلامی است.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved