× اخبار حاوی برچسب :

معارف

تعداد :105
شکست تفکر تکفیری پیام بزرگ پیاده روی اربعین است

ارومیه - ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: پیام بزرگ پیاده روی میلیونی اربعین شکست تفکر جریان های تکفیری است.

جهرمی‌ها در کربلا به زائران اربعین خدمات ارائه می کنند

شیراز-ایرنا- موکب (قرارگاه) حضرت صاحب الزمان(عج)313 جهرمی‌ها در کربلا در حال راه‌اندازی است و از سی ام مهرماه جاری مقارن با 12 صفر به زائران خدمت‌ رسانی می‌کند.

بیش از هفت هزار ویزای اربعین در سیستان و بلوچستان صادر شد

زاهدان - ایرنا - مدیر حج و زیارت سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون برای هفت هزار و 70 نفر از مردم این استان ویزای اربعین صادر شده است.

12 هزار و 720 گلستانی ویزای اربعین دریافت کردند

گرگان - ایرنا - مدیر حج و زیارت استان گلستان با اشاره به استقبال پرشور گلستانی ها برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین گفت: تاکنون برای 12 هزار و 720 نفر از متقاضیان این استان ویزای اربعین صادر شده است.

اشعار عاشورایی پس از انقلاب بیش از شعرهای عاشورا در هزار سال

تهران- ایرنا- دبیر علمی بنیاد دعبل خزایی گفت: به لحاظ کمی در 40 سال پس از انقلاب بیش از مجموعه یک هزار سال گذشته شعر عاشورایی داریم که علاوه بر کمیت از نظر کیفی هم این دوره قابل تامل است.

حجت الاسلام خاموشی رئیس هیات امنای سازمان تبلیغات اسلامی شد

تهران - ایرنا - اعضای هیات امنای سازمان تبلیغات اسلامی با اکثریت آرا حجت الاسلام سید محمدی خاموشی را به عنوان رئیس هیات امنای این سازمان انتخاب و معرفی کردند.

همایش دختران حسینی دوشنبه هفته آینده در ارومیه برگزار می شود

ارومیه- ایرنا- رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه گفت: همایش دختران حسینی، دوشنبه هفته آینده مصادف با بیست و سوم مهر سال جاری /پنجم ماه صفر/ همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه (س) در ارومیه برگزار می شود.

روحانی خویی به مقام سوم دعاخوانی مسابقات کشوری قرآن کریم رسید

ارومیه- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: حجت الاسلام علی عرب مقام سوم رشته دعاخوانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را کسب کرد.

ربا در جامعه قرآنی وجود ندارد

شهرکرد- ایرنا- عضو هیات علمی جامعه المصطفی العالمیه قرآن را نسخه رستگاری جامعه دانست و گفت : در جامعه ای که قرآن حاکم است، ربا وجود ندارد و جامعه قرآنی به شدت با ربا مخالف است.

طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی پایان یافت

شهرکرد- ایرنا- بیست و پنجمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی یکشنبه شب با عنوان « انقلابی؛ بایدها و نبایدها» در مهدیه مصلای امام خمینی (ره) شهرکرد بکار خود پایان داد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved