× اخبار حاوی برچسب :

معارف

تعداد :76
نام نویسی طرح تربیت حافظان قرآن در سیستان و بلوچستان آغاز شد

زاهدان - ایرنا - رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: نام نویسی طرح تربیت حافظان قرآن در این استان از امروز/سه شنبه/ آغاز شد.

محفل انس با قرآن باحضور قاری بین المللی در گنبد برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - محفل انس با قرآن کریم باحضور 'علیرضا رضایی' قاری ممتاز کشور افغانستان و نفر برتر سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در گنبدکاووس برگزار شد.

500 جلسه قرآنی ماه رمضان در قاینات برگزار می شود

بیرجند - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاینات گفت: 500 جلسه و محفل انس با قرآن همزمان با ماه مبارک رمضان در این شهرستان برگزار می شود که 180 جلسه آن در شهر قاین مرکز شهرستان قاینات است.

بیش از 85 روحانی و مبلغ به ایرانشهر اعزام شدند

زاهدان - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 85 روحانی و مبلغ ویژه ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف روستایی این شهرستان برای اقامه نماز جماعت، تبلیغ دین و بیان احکام اعزام شدند.

80 ویژه برنامه قرآنی برای ماه رمضان پیش بینی شده است

زاهدان - ایرنا - رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان 80 ویژه برنامه قرآنی در سراسر این استان اجرا می شود.

خدمت رسانی به مردم ارزشمندترین کار از منظر اسلام است

ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: بهترین و ارزشمندترین کارها از منظر دین مبین اسلام خدمات رسانی به مردم و فراهم کردن رفاه آنها در جامعه است.

دوره تربیت تخصصی مربی قرآن کریم در زاهدان آغاز شد

زاهدان - ایرنا - مدیر کل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: برگزاری دوره تربیت تخصصی مربی آموزش حفظ قرآن کریم بانوان استان از امروز /شنبه/ به مدت 2 روز در زاهدان آغاز شد.

سیستان و بلوچستان در اعیاد شعبانیه غرق در سرور و شادیست

زاهدان - ایرنا - سیستان و بلوچستان در سالروز با سعادت و سراسر نور سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و امام زین العابدین (ع) غرق در جشن و نور و سرور است.

سیستان و بلوچستان در اعیاد شعبانیه غرق در شادی و سرور است

زاهدان - ایرنا - سیستان و بلوچستان در سالروز با سعادت و سراسر نور سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و امام زین العابدین (ع) غرق در جشن و نور و سرور است.

بسیاری از نابسامانی ها و گرفتاری ها به دلیل بی نمازی است

شهرکرد-ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: بسیاری از گرفتاری ها و نابسانی ها جامعه به دلیل کم رنگ بودن نماز افراد یا بی نماز است.


[2 3 4 5 6 7 8 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved