× اخبار حاوی برچسب :

قزوين

تعداد :36
حج محل نمایش اقتدار مسلمانان است

قزوین-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت : حج یک همایش بین المللی و محل نشان دادن اقتدار مسلمانان در جهان است .

عملیات مرمت تیمچه سرباز در قزوین آغاز شد

قزوین-ایرنا-مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت: عملیات فار دوم پروژه مرمت و ساماندهی تیمچه سرباز واقع در شمال سرای قیصریه بازار قزوین آغاز شده است.

انسجام و همدلی از نشانه های جامعه اهل تقوی است

قزوین-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، انسجام، همدلی و همگرایی را از نشانه های جامعه اهل تقوی دانست و گفت: صفوف نماز جمعه یکی از تجلی گاه های این اتحاد است.

زمان دقیق برگزاری کنگره شهدای قزوین مشخص شد

قزوین-ایرنا-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: کنگره سرداران و سه هزار شهید استان 20 تا 24 آبان ماه امسال برگزار خواهد شد.

برگزاری کنگره شهدای قزوین نیازمند برنامه زمانبندی شده است

قزوین-ایرنا-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با بیان اینکه تاکنون اتفاق های خوبی برای برگزاری کنگره سه هزار شهید استان صورت گرفته اما راضی کننده نبوده، گفت: برای برگزاری باشکوه این رویداد تاریخی و فرهنگی ما نیازمند ارائه برنامه زمانبندی شده د...

اندیشه های مقام معظم رهبری راهگشای مشکلات کشور است

قزوین-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان و امام قزوین گفت: بدون شک حمایت و انتشار افکار و اندیشه های مقام معظم رهبری می تواند راهگشای مسایل به بن بست رسیده در کشور باشد.

مراسم شب وداع با ماه رمضان در قزوین برگزار شد

قزوین-ایرنا-همزمان با روزهای پایانی ماه رمضان، آئین وداع با این ماه مبارک از سوی هیات های مذهبی در مناطق مختلف قزوین برگزار شد.

سارق خانه‌های تاریخی قزوین به دام افتاد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین اعلام کرد: با تلاش و پیگیری یگان حفاظت میراث فرهنگی استان قزوین سارقِ در و پنجره‌های خانه‌های تاریخی قزوین دستگیر شد.

70 خانه تاریخی در قزوین شناسایی شده است

قزوین-ایرنا-مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت: تاکنون 70 خانه تاریخی مربوط به دوره صفویه، قاجاریه و پهلوی اول در شهر قزوین شناسایی شده است.

پاسداران روح سلحشوری را از سیدالشهدا(ع) آموختند

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: روح آزادگی، سلحشوری، اعتماد به وعده‌های الهی، حماسه آفرینی، تبدیل کردن تهدیدهای دشمن به فرصت و روحیه دادن به اهل عالم را پاسداران ما از سیدالشهدا(ع) آموختند.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved