× اخبار حاوی برچسب :

فرهنگي

تعداد :1982
50 هزار نفر از سفره های افطاری در مه ولات بهره مند شدند

تربت حیدریه - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات گفت: 50هزار نفر در ایام ماه مبارک رمضان در آیین های جزء‌خوانی قرآن و سفره افطاری در 25 مسجد شهرستان مه ولات شرکت کردند.

13 محفل قرآنی در مهاباد برگزار شد

مهاباد- ایرنا- مسوول کانون های فرهنگی و هنری مساجد مهاباد گفت: 13 محفل قرآنی ویژه ماه رمضان در طول این ماه مبارک در مساجد این شهرستان برگزار شد.

ارتقای فرهنگ جامعه کلید رفع مشکلات است

تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب نسبت به فرهنگ، اظهار داشت: کلید رفع مشکلات کشور از مسیر درمان فقر فرهنگی و ارتقای فرهنگ جامعه با برداشت از ذخایر بزرگ فرهنگی و تمدنی کشور...

واردات با ارز دولتی، عرضه به نرخ آزاد

پایگاه خبری شهرآرا آنلاین 26 خرداد ماه در گزارشی با عنوان 'واردات با ارز دولتی، عرضه به نرخ آزاد ' نوشت: ارز ‌اکنون با قیمت چهار هزار و ٢٠٠ تومان در اختیار واردکنندگان قرار می‌گیرد اما کالای وارد ‌شده به کشور بر مبنای این قیمت به دست مصرف‌‌ کننده نمی...

مهمترین رخدادهای هرمزگان در هفته ای که گذشت

بندرعباس - ایرنا - هرمزگان هفته گذشته (19 تا 25 خردادماه) شاهد اخبار و رویدادهای مختلفی در حوزه های اجتماعی، اقتصادی، محیط زیست و عمران شهری بود.

استان گلستان نگین شهرهای شمالی ایران

گلستان از جمله زیباترین استان های شمالی ایران به مرکزیت گرگان از شرایط آب و هوایی و پوشش مناسب گیاهی و جنگلی برخوردار است.

تفرج گاه های فریدن؛ ظرفیت بالقوه طبیعت گردی در اصفهان

فریدن ، اصفهان –ایرنا- تفرج گاه ها و طبیعت بکر فریدن؛ انتخابی فرح بخش و خاطره انگیز برای گذران روزهای گرم سال است.

یادمان شهدای موتلفه اسلامی در یزد برگزار شد

یزد - ایرنا - یادمان شهدای موتلفه اسلامی (شهیدان امانی ، بخارایی ، نیک نژاد و هرندی) صبح شنبه با حضور جمعی از مردم و مسوولان در یزد برگزار شد.

آدوراموس به تالار رودکی می رود

تهران- ایرنا- کنسرت گروه بین المللی آدوراموس هشتم و نهم تیر ماه در تالار رودکی تهران بر روی صحنه می رود.

فراخوان جشنواره کتابخوانی رضوی در آذربایجان غربی منتشر شد

ارومیه- ایرنا- فراخوان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با موضوع سیره امام رضا (ع) در رده های سنی کودک /4 تا 11 سال/، نوجوان / 11 تا 17 سال/، جوان و بزرگسال و همچنین بخش خانوادگی در آذربایجان غربی منتشر شد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved