× اخبار حاوی برچسب :

فرهنگي

تعداد :703
بهره برداری از 100 کانون فرهنگی هنری مساجد در سیستان و بلوچستان

زاهدان - ایرنا - سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: 100 کانون فرهنگی هنری مساجد شیعه و سنی این استان از ابتدای امسال تاکنون به بهره برداری رسیده است.

تمرکززدایی فعالیت های قرآنی در دستور کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

شیراز – ایرنا- معاون تبلیغ و تروبج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی گفت: تمرکززدایی فعالیت های قرآنی از مرکز و پایتخت از سیاست های این وزارتخانه در این حوزه است.

تبلیغ نماز اول وقت و جماعت در دستور کار ستاد اقامه نماز است

بیرجند - ایرنا - رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی گفت: تبلیغ نماز اول وقت، تبلیغ نماز با جماعت و تبلیغ نماز در مسجد در دستور کار این ستاد است و ستاد اقامه نماز استان برای نهادینه شدن این سه موضوع تلاش می کند.

حضور پنج هزار دانش آموز فردوس در مسابقات قرآنی و فرهنگی

بیرجند - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش فردوس از حضور پنج هزار دانش آموز این شهرستان در سی و ششمین دوره مسابقات قرآنی، فرهنگی و هنری خبر داد.

محور برنامه های دهه فجر بر نقش برجسته مردم در پیروزی انقلاب باشد

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: محور برنامه های دهه فجر باید بر تبیین و تشریح نقش برجسته اقشار مختلف مردم در پیروزی انقلاب اسلامی تعریف شود.

داوران جشنواره ملی عکس «احیاء» انتخاب شدند

تهران - ایرنا - رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره ملی عکس «احیاء» طی احکام جداگانه ای داوران این رویداد را انتخاب کرد.

نمایش فیلم‌های خسروسینایی درباره هنرمندان تجسمی/ نقش غلط عشایر در شهر کتاب

تهران-ایرنا- فیلم‌های هنرمندان تجسمی در خانه هنرمندان ایران به روی پرده می‌رود. دوره اول نمایش این فیلم‌ها به آثار خسرو سینایی درباره هنرمندان تجسمی اختصاص دارد.

تئاتر'دختر بودم، پسرشدم' ونمایشگاه نقاشی نوستالژیا درفرهنگسرای نیاوران

تهران- ایرنا- نمایش «دختر بودم، پسر شدم» نوشته فرهاد‌ نقدعلی و کارگردانی گلرخ میلانی از یکم بهمن در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‎رود.

اجرای برگزیدگان جشنواره موسیقی جوان در تالار رودکی

تهران - ایرنا - برگزیدگان یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در ششمین شب از سی وسومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در تالار رودکی به اجرا پرداختند.

آذربایجان غربی مهیای توسعه تبادلات فرهنگی و گردشگری با شرق ترکیه

ارومیه- ایرنا- آذربایجان غربی که در همسایگی چهار استان شرقی ترکیه قرار دارد، مهیای توسعه تبادلات فرهنگی و گردشگری با این استان هاست و مدیران و فعالان اقتصادی استان های مرزی ترکیه نیز با آگاهی بر این مهم در حال پیشی گرفتن برای همکاری با آذربایجان غربی...


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved