× اخبار حاوی برچسب :

فرهنگي

تعداد :2356
یاسوج میزبان جشنواره ملی نشان محبت است

یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهر یاسوج مرکز این استان 10 شهریور امسال مصادف با سالروز ولادت امام موسی کاظم (ع) میزبان جشنواره ملی نشان محبت است.

ربا در جامعه قرآنی وجود ندارد

شهرکرد- ایرنا- عضو هیات علمی جامعه المصطفی العالمیه قرآن را نسخه رستگاری جامعه دانست و گفت : در جامعه ای که قرآن حاکم است، ربا وجود ندارد و جامعه قرآنی به شدت با ربا مخالف است.

طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی پایان یافت

شهرکرد- ایرنا- بیست و پنجمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی یکشنبه شب با عنوان « انقلابی؛ بایدها و نبایدها» در مهدیه مصلای امام خمینی (ره) شهرکرد بکار خود پایان داد.

ارادت پیروان سنی به اهل بیت باید بیشتر معرفی شود

سنندج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: ارادت، عشق و علاقه پیروان مذهب تسنن به اهل بیت (ع) باید از طرق مختلف به جامعه اسلامی معرفی شود.

هنرمند همدانی در جشنواره نقاشی خط آیات برگزیده شد

همدان- ایرنا- هنرمند همدانی در جشنواره ملی نقاشی خط آیات که در شهر یزد برگزار شد، به عنوان برگزیده شناخته شد.

رسانه های ملی و اعتبار مردمی - عیسی پاشاپور*

آستارا - ایرنا - اعتماد مردم به یک رسانه بزرگترین سرمایه و تکیه گاه آن است و پوشش سریع، صحیح و دقیق وقایع، توجه مردم را از پایگاه های جعلی و غرض ورز به منابع خبری رسمی و قانونی سوق می دهد.

نقش رسانه ها در امنیت روانی اجتماعی موثر است

کرج- ایرنا - یک روانشناس و کارشناس امور اجتماعی ، نقش رسانه ها و خبرنگاران را در تامین امنیت روانی جامعه تاثیر گذار دانست .

خبرنگاران پاسداران بیدار نظام در برابر جنگ روانی دشمنان هستند

قم - ایرنا - شماری از مسئولان استان قم به مناسبت هفدهم مرداد ماه، روز خبرنگار، در گفت و گو با ایرنا، تاکید کردند: خبرنگاران پاسداران بیدار نظام جمهوری اسلامی در جبهه جنگ روانی دشمنان هستند که می توانند از مردم در مقابل دروغ پراکنی مستکبران، محافظت کن...

نخستین کاروان حجاج کردستانی عازم سرزمین وحی شد

سنندج - ایرنا - مدیرکل حج و زیارت کردستان با اشاره به آغاز اعزام زائران حج تمتع 97 از این استان گفت: نخستین کاروان حجاج کردستانی متشکل از 85 زائر بیت الله الحرام از شهرستان سقز عازم سرزمین وحی شدند.

ساری و نکا نخستین زائران را به حج 97 اعزام می کنند

ساری - ایرنا - اعزام زائران مازندرانی به حج تمتع امسال از صبح فردا دوشنبه آغاز می شود و نخستین کاروان های اعزامی از شهرستان ساری و نکا هستند که از فرودگاه دشت ناز ساری راهی سرزمین وحی می شوند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved