× اخبار حاوی برچسب :

سازمان اوقاف

تعداد :13
۲۰۰۰ امامزاده میزبان عزاداران صادق آل محمد (ع) / تولید سه نرم‌افزار درباره زندگی حضرت

همزمان با روز و شب شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) مراسم سوگواری و عزاداری آن حضرت و تبیین فضایل آن امام همام با حضور سخنرانان و مادحین اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در بیش از ۲۰۰۰ امامزاده، بقعه متبرکه و اماکن مذهبی کشور برگزار می‌شود.

از اتاق جنگ "اوقاف" تا تغییراتی که تشریفاتی نیست!

رئیس سازمان اوقاف با تأکید بر اینکه رقبات و موقوفات بلااستفاده و رهاشده باید احیاء و به بهره‌وری کامل برسد تصریح کرد: سازمان اوقاف براساس تأکیدات مقام معظم رهبری بدنبال تشکیل اتاق جنگ اقتصادی در معاونت بهره‌وری اقتصادی و جذب نیروهای جوان و انقلابی و ...

برگزاری چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن به شیوه جدید/ مرحله مقدماتی در تهران یا قم

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف از برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم در سال جاری به شیوه جدید خبر داد و گفت: مرحله مقدماتی نیز در یکی از شهرهای قم یا تهران با توجه به دسترسی بهتر همه قرآن‌آموزان برگزار می‌شود.

اسکان ۳۰۰ هزار نفر مسافر نوروزی در جوار امامزادگان

مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف از اسکان ۳۰۰ هزار نفری مسافران نوروزی از ابتدای شروع سفرها تا امروز در جوار امامزادگان کشور خبر داد و گفت: مردم می‌توانند با اسکان در کنار بقاع متبرکه از برنامه‌های فرهنگی این مکان‌های مقدس در قالب طرح آرامش بهاری هم بهره‌م...

محمدی: ایران آماده همکاری در عرصه‌های فرهنگی، ‌سیاسی و اجتماعی با دولت و ملت سوریه است

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشورمان با محمد عبدالستار وزیر اوقاف کشور سوریه که در رأس هیأتی بلندپایه برای گفت‌وگو و تبادل نظر پیرامون مباحث همکاری‌های مشترک فرهنگی، مذهبی و اوقافی و تبادل تجربیات به ایران سفر کرده‌اند، دیدار و گفت‌وگو داشتند.

مسئولان سه کمیته مسابقات بین‌المللی قرآن منصوب شدند

رییس ستاد برگزاری سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با صدور احکام جداگانه‌ای مسئولان سه کمیته از کمیته‌های برگزاری این دوره از مسابقات بین‌المللی قرآن را منصوب کرد.

طرح آرامش بهاری امسال در 250 بقعه گیلان اجرا می شود

لاهیجان - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: طرح آرامش بهاری امسال در 250 بقعه و امام زاده این استان اجرا می شود.

اعزام ۳۵۰۰ مبلغ در ایام فاطمیه و نوروز به سراسر کشور

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه تاکنون در عرصه‌های مختلف تبلیغی اقدامات مطلوبی انجام شده است، گفت: ۱۵۰۰ مبلغ از قم و ۲۰۰۰ مبلغ از سراسر کشور در ایام فاطمیه و نوروز به تبلیغ فرهنگ دینی و نشر معارف قرآنی خواهند پرداخت.

نام‌نویسی ۱۵۰هزار نفر در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن

با گذشت یک ماه و نیم از آغاز ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم بیش از ۱۵۰ هزار نفر آمادگی خود برای شرکت در این آزمون را اعلام کردند و سایر متقاضیان نیز تنها سه روز دیگر برای نام‌نویسی مهلت دارند.

خانواده‌ها باید برای زندگی مهارت‌های لازم را ببینند

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از تشکیل کارگروه نهاد خانواده در ایران و عراق خبر داد و گفت: ضرورت دارد که از طریق فعالیت‌های فرهنگی در بقاع متبرکه خانواده‌ها مهارت‌های لازم را برای زندگی، آموزش ببینند.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved