× اخبار حاوی برچسب :

حوزه هنري

تعداد :24
دوره آموزشی 6 رشته هنری در یاسوج برگزار می شود

یاسوج- ایرنا- مدیر واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دوره آموزشی 6 رشته هنری از 20 تیر امسال در شهر یاسوج آغاز می شود و به مدت سه ماه نیز ادامه دارد.

رئیس حوزه هنری برای 4 سال دیگر ابقاء شد

طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی؛ محسن مؤمنی‌شریف برای مدت ۴ سال به عنوان رئیس حوزه هنری ابقا شد.

25 برنامه موسیقی در حوزه هنری آذربایجان غربی اجرا شد

ارومیه- ایرنا- مسئول کانون عاشیق های حوزه هنری آذربایجان غربی گفت: 25 برنامه موسیقی با هدف اشاعه و اعتلای موسیقی فاخر هنری در سه ماهه نخست سال جاری در این استان برگزار شده است.

گالری سوره سنندج پس از سه ماه تعطیلی بازگشایی می شود

سنندج - ایرنا - گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج که از سه ماه پیش برای انجام عملیات مرمت و بهسازی تعطیل شده بود، در روزهای آینده بازگشایی می شود.

نمایشگاه عکس عشایر کهگیلویه و بویراحمد در تهران برپا می شود

یاسوج- ایرنا- رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نمایشگاه عکس زندگی عشایر این استان با عنوان «چیزی شبیه زندگی» جمعه 28 اردیبهشت امسال در خانه هنرمندان ایران واقع در تهران برپا می شود.

زاهدان اردیبهشت میزبان چهار پاتوق هنری است

زاهدان - ایرنا - مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: زاهدان اردیبهشت میزبان چهار پاتوق هنری با موضوعات مختلف برای بزرگسالان است.

30هنرمند برتر کهگیلویه وبویراحمد تجلیل شدند

یاسوج - ایرنا- 30 هنرمند برتر در بخش های مختلف شعر، موسیقی، نقاشی، تئاتر، فیلم ، عکس،خوشنویسی، کاریکاتور و کتاب عصر یکشنبه در آئینی با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر تجلیل شدند.

عقب ماندن خوزستان در حوزه ادبیات پایداری پذیرفتنی نیست

اهواز - ایرنا - رییس حوزه هنری خوزستان گفت: استانهای دیگر کشور در حوزه ادبیات پایداری از خوزستان جلوتر هستند که این موضوع پذیرفتنی نیست و برای ما یک درد محسوب می شود.

حوزه هنری خراسان شمالی محصولات خود را تجاری سازی می کند

بجنورد- ایرنا- رئیس حوزه هنری خراسان شمالی گفت: هدف این نهاد، تجاری و اقتصادی کردن محصولات خود در راستای حمایت از کالای ایرانی و تبدیل آن به فرهنگ عمومی است تا از این طریق به اقتصاد کشور کمک کند.

2 اثر پژوهشی توسط حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گردآوری شد

یاسوج- ایرنا- رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2 اثر پژوهشی با موضوع موسیقی و آیین های نمایشی توسط واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری این استان گردآوری شده است.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved