× اخبار حاوی برچسب :

تشييع

تعداد :5
پیکر آیت الله حدائق در حرم شاهچراغ (ع) به خاک سپرده شد

شیراز- ایرنا- پیکر آیت الله محدرضا حدائق عالم دینی و رئیس حوزه علمیه منصوریه شیراز روز جمعه در شیراز تشییع و در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) به خاک سپرده شد.

پیکر حسن اجتهادی در زادگاهش آرام گرفت

شیراز- ایرنا- پیکر حسن اجتهادی، شاعر، نویسنده و نمایشنامه نویس کازرونی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، جمعی از شاعران این استان و مردم در زادگاهش کازرون تشییع شد و در قطعه هنرمندان این شهر آرام گرفت.

ویدئو / تشییع پیکر پیشکسوت دوبله و گویندگی

مراسم تشییع پیکر مرحوم بهرام زند - پیشکسوت عرصه گویندگی و دوبله ایران - پیش از ظهر یکشنبه (۱۹ فروردین) با حضور جمعی از بستگان، همکاران و دوستداران او و اهالی فرهنگ و هنر از مقابل مسجد بلال سازمان صداوسیما تشییع شد.

ویدئو / تشییع پیکر «داریوش شایگان»

مراسم تشییع پیکر مرحوم دکتر «داریوش شایگان» صبح دوشنبه - ۶ فروردین - در ساختمان مرکز دایرة‌المعارف اسلامی برگزار و پس از آن، پیکر این اندیشمند معاصر در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد. داریوش شایگان عمر ۸۴ ساله خود را برای پژوهش در زمینه ...

پیکر مطهر 2 شهید گمنام در شهر توره تشییع شد

اراک - ایرنا - پیکرپاک 2 شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس روز جمعه با حضور جمعی از مسئولان، خانواده شهدا، ایثارگران و مردم ولایتمدار شهر توره از توابع استان مرکزی تشییع و به خاک سپرده شد.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved