× اخبار حاوی برچسب :

اوقاف و امور خيريه

تعداد :14
نام نویسی طرح تربیت حافظان قرآن در سیستان و بلوچستان آغاز شد

زاهدان - ایرنا - رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: نام نویسی طرح تربیت حافظان قرآن در این استان از امروز/سه شنبه/ آغاز شد.

یگان حفاظت از اراضی موقوفات در خراسان شمالی ایجاد می شود

بجنورد- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: به علت مشکلات مالی هنوز یگان حفاظت از اراضی موقوفات در این استان راه اندازی نشده اما ایجاد این مهم در اولویت برنامه های امسال است.

دوره تربیت تخصصی مربی قرآن کریم در زاهدان آغاز شد

زاهدان - ایرنا - مدیر کل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: برگزاری دوره تربیت تخصصی مربی آموزش حفظ قرآن کریم بانوان استان از امروز /شنبه/ به مدت 2 روز در زاهدان آغاز شد.

چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن در گنبد آغاز شد

گنبدکاووس - ایرنا - مرحله شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با شرکت حدود 300 نفر از فعالان قرآنی آقا و خانم گنبدکاووس در محل آستان امامزاده یحیی بن زید (ع) این شهرستان آغاز شد.

محافل قرآنی ویژه رمضان در بقاع متبرکه گلستان برگزار می شود

گنبدکاووس - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان از برگزاری برنامه های متنوع قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه بالاخص در 10 امامزاده شاخص این استان خبر داد.

370 شرکت کننده بین المللی در مسابقات قرآن ایران شرکت می کنند

تهران- ایرنا - رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از حضور 370 میهمان در بزرگترین جشنواره قرآنی در ایران خبر داد.

ثبت نام رقابت های قرآن کریم اوقاف در گیلان تمدید شد

رشت - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان گفت: ثبت نام در مسابقه های سراسری قرآن کریم اوقاف تا سی ام فروردین ماه جاری تمدید شد.

45 بقعه متبرکه در خراسان شمالی از زائران میزبانی می کند

بجنورد- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: 45 بقعه در طرح آرامش بهاری برای میزبانی از زائران و مسافران نوروزی در محورهای ارتباطی و شهرهای این استان آماده شده است.

طرح آرامش بهاری در12 بقعه متبرک ورامین و قرچک برگزار می شود

تهران-ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های ورامین و قرچک از اجرای طرح آرامش بهاری در 12 بقعه و امامزاده متبرک این 2 شهرستان خبر داد.

آموزش افزون بر 54 هزار نفر در رشته های قرآن کریم در گیلان

رشت - ایرنا- رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه گیلان با بیان این که در سال جاری شش هزار و 500 نفر توسط این اداره کل در حال آموزش قرآن کریم هستند، گفت: 54 هزار و 624 نفر در این استان از سال های 91 تا 95 در رشته های مختلف قرآنی از سوی اوقاف و امور خی...


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved