یاسوج میزبان جشنواره ملی نشان محبت است

یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهر یاسوج مرکز این استان 10 شهریور امسال مصادف با سالروز ولادت امام موسی کاظم (ع) میزبان جشنواره ملی نشان محبت است.

مشتاقان حج از استان فارس وارد عربستان شدند

شیراز-ایرنا- مدیرکل حج و زیارت استان فارس گفت: مشتاقان زیارت خانه خدا از این استان دوشنبه 15مرداد 97 وارد سرزمین وحی شدند که این افراد تا 22 مرداد طی 17 پرواز به جده خواهند آمد.

ربا در جامعه قرآنی وجود ندارد

شهرکرد- ایرنا- عضو هیات علمی جامعه المصطفی العالمیه قرآن را نسخه رستگاری جامعه دانست و گفت : در جامعه ای که قرآن حاکم است، ربا وجود ندارد و جامعه قرآنی به شدت با ربا مخالف است.

طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی پایان یافت

شهرکرد- ایرنا- بیست و پنجمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی یکشنبه شب با عنوان « انقلابی؛ بایدها و نبایدها» در مهدیه مصلای امام خمینی (ره) شهرکرد بکار خود پایان داد.

ارادت پیروان سنی به اهل بیت باید بیشتر معرفی شود

سنندج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: ارادت، عشق و علاقه پیروان مذهب تسنن به اهل بیت (ع) باید از طرق مختلف به جامعه اسلامی معرفی شود.

سالروز شهادت سردار شهید مصطفی ردانی‌پور

امروز 15 مرداد، سالروز شهادت سردار رشید اسلام، مصطفی ردانی‌پور است.

اساس دین اسلام بر پایه ایثار و فداکاری است/جمع‌گرا بودن باعث ترویج روحیه ایثارگری می‌شود

یک کارشناس مهدویت با بیان اینکه نظام توحیدی دین بر پایه ایثار و فداکاری بنا نهاده شده است، گفت: بهترین الگوی هر فرد مسلمانی در زندگی باید قرآن و اهل بیت (ع) باشد. نباید ناکارآمدی برخی از مسئولان بر روی روحیه مردم نیز تأثیر گذاشته و ایثار و فداکاری را...

نخستین کاروان حجاج کردستانی عازم سرزمین وحی شد

سنندج - ایرنا - مدیرکل حج و زیارت کردستان با اشاره به آغاز اعزام زائران حج تمتع 97 از این استان گفت: نخستین کاروان حجاج کردستانی متشکل از 85 زائر بیت الله الحرام از شهرستان سقز عازم سرزمین وحی شدند.

ساری و نکا نخستین زائران را به حج 97 اعزام می کنند

ساری - ایرنا - اعزام زائران مازندرانی به حج تمتع امسال از صبح فردا دوشنبه آغاز می شود و نخستین کاروان های اعزامی از شهرستان ساری و نکا هستند که از فرودگاه دشت ناز ساری راهی سرزمین وحی می شوند.

میعادگاه های نماز جمعه قرارگاه جنگ نرم با دشمنان هستند

تربت حیدریه - ایرنا - امام جمعه تربت حیدریه گفت: نهاد امامت جمعه و میعادگاه های نماز جمعه سراسر کشور در حکم قرارگاه جنگ نرم در برابر دشمن است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved