زائران امام رضا(ع) در 15 موکب شیروان پذیرایی می شوند

بجنورد- ایرنا- رییس شورای هیات مذهبی شیروان گفت: 15 موکب ثابت و سیار برای استقبال و پذیرایی از زائران گذری امام رضا(ع) در مسیرهای ارتباطی این شهرستان آماده شده است.

نمایش 'از حرم تا حرم' فسا به سوگواره ملی راه یافت

شیراز-ایرنا-رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا گفت: نمایش خیابانی 'از حرم تا حرم' به نویسندگی حیدر رضایی و کاگردانی صدیقه (نسیم) شکر از استان فارس و شهرستان فسا به دومین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی (ع) خوزستان، راه یافت.

جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان برگزار می شود

کاشان - ایرنا - نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان 22 آذر امسال به مدت سه روز در مرکز این شهرستان برگزار خواهد شد.

دستگاه های اجرایی دستاوردهای انقلاب را برای مردم تبیین کنند

قزوین – ایرنا - استاندار قزوین گفت: همزمان با جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی باید دستگاه های اجرایی دستاوردهای نظام را برای مردم تبیین و تشریح کنند.

برگزاری «شب مسائل امروز نشر ایران»

«شب مسائل امروز نشر ایران» به مناسبت انتشار دفتر اول «در حواشی کتاب»، مجموعه مقالات محمود آموزگار در حوزه نشر و کتاب در ایران برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم کتاب سال تبریز در هفته کتاب

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی از برگزاری جایزه کتاب سال تبریز همزمان با برگزاری بیست و ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

دعوت از ناشران برای ثبت‌نام در نمایشگاه‌های استانی کتاب

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران از ناشران سراسر کشور برای ثبت‌نام در نمایشگاه‌های کتاب استانی در ماه آذر دعوت کرد.

مراسم یادبود ناصر ایرانی برپا می شود

مراسم یادبود ناصر ایرانی روز دوشنبه برگزار می‌شود.

پاییز شاعران چه رنگی است؟

از زمانی که شاعران پاییز را با شعر همراه کردند، همیشه عده‌ای مانند اخوان و منوچهری پنجره شعر را رو به زیبایی‌های شورانگیز و عاشقانه پاییز و عده‌ای دیگر رو به مرگ طبیعت و اندوه این فصل گشوده‌اند.

اعتراض به کوتوله خواندن مدیران فرهنگی از سوی سیدمهدی شجاعی

اظهارنظر سید مهدی شجاعی درباره مدیران فرهنگی کوتوله در کشور با واکنش برخی از فعالان ادبی و مدیران فعلی و سابق بنیاد شعر و ادبیات داستانی مواجه شد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved