685 سند برای شفاف سازی دسترسی آزاد به اطلاعات منتشر شد

تهران - ایرنا - درراستای شفاف سازی و پیروی از قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پنج دستگاه اجرایی کشور بیش از 685 سند خود شامل پاسخگویی به سوالات مردم، اصل سند، ارائه آمار و ارقام و عملکردها را برای اطلاع رسانی افکار عمومی منتشر کردند.

طرح سواد رسانه ای در ایلام اجرا می شود

ایلام - ایرنا - مدیرکل اجتماعی فرهنگی استانداری ایلام از اجرای طرح سواد رسانه ای در این استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.

لزوم برگزاری همایش میرداماد در گرگان

روزنامه گلشن مهر در مطلبی به مساله لزوم برگزاری همایش چهارصدمین سال درگذشت میرداماد و هفتصدمین سال تولد میرسیدشریف جرجانی پرداخت.

ایران و عراق بر بهبود خدمات ارتباطی در اربعین تاکید کردند

بغداد – ایرنا – مدیرعامل سازمان رسانه و ارتباطات جمهوری عراق و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران بر تقویت روابط عمیق و همکاری های دو جانبه و بهبود خدمات ارتباطی در اربعین تاکید کردند.

بهروز افخمی از بازگشت هنرمندان از شبکه جم می‌گوید

برنامه‌ سینمایی «کیوسک» با دعوت از بهروز افخمی به موضوع مهاجرت و بازگشت سینماگران به کشور می‌پردازد.

نمایشگاه مطبوعات؛ سنتی که باید شکسته شود

رییس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر معتقد است که «اگر در گذشته ضرورت برپایی نمایشگاه مطبوعات وجود داشته است، اکنون توجه به اینکه دست‏اوردهای خبرگزاری‌ها، روزنامه‏‌ها، نشریات در لحظه قابل مشاهده است، دیگر چیزی نمی‏‌ماند که دیگران از آن بی‏‌...

مشکلات «دلدادگان» از تداخل با مسابقات ورزشی تا پایان غیرمنتظره

حاشیه‌های پایان‌بندی سریال «دلدادگان» که دو روز است در فضای مجازی مطرح و به برخی از آنها توسط عوامل پاسخ داده می‌شود، بار دیگر از موضوعات اصلی نشست امروز سازندگان این سریال با نمایندگان رسانه‌ها بود.

چرا خبرآنلاین دوباره از دسترس خارج شد؟

یکی از اعضای سردبیری سایت «خبرآنلاین» اعلام کرد که این سایت به دلیل مشکل فنی از دسترس خارج شده است.

گره‌ای که هر روز کورتر می‌شود

نزدیک به پنج سال از توقف پخش سریال تاریخی «سرزمین کهن» با تمام امیدها و ناامیدی‌های سازندگانش می‌گذرد. حالا به نظر می‌رسد هم تلویزیون از پخش سریالش دست شسته و هم کمال تبریزی از پخش تلویزیونی سرزمین کهن، ناامید شده و گشودن گره کور پخش این سریال تاریخی...

دومین جشنواره فیلم تبریز در 5 بخش برگزار می‎شود

دبیر دومین جشنواره فیلم تبریز گفت: این جشنواره در پنج بخش اعم از بخش آزاد، سینمای آذربایجان، بخش جنبی، بخش چشم انداز سینمای آذربایجان و بخش ویژه برگزار می‎شود.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved