افزایش ادامه دار جمعیت کودکان کار

تهران- روزنامه قانون امروز- دوشنبه- با درج مطلبی با عنوان افزایش ادامه دار جمعیت کودکان کار به موضوع اقتصاد کشور و تولید کودک کار و زباله گرد در تهران می پردازد.

در شهر خبری نیست

زنجان – ایرنا – افرادی که هر روز 10 ها رویداد خبری را با ارزش های مختلف منتشر می کنند، می گویند در شهر خبری نیست.

رسانه های ملی و اعتبار مردمی - عیسی پاشاپور*

آستارا - ایرنا - اعتماد مردم به یک رسانه بزرگترین سرمایه و تکیه گاه آن است و پوشش سریع، صحیح و دقیق وقایع، توجه مردم را از پایگاه های جعلی و غرض ورز به منابع خبری رسمی و قانونی سوق می دهد.

نقش رسانه ها در امنیت روانی اجتماعی موثر است

کرج- ایرنا - یک روانشناس و کارشناس امور اجتماعی ، نقش رسانه ها و خبرنگاران را در تامین امنیت روانی جامعه تاثیر گذار دانست .

خبرنگاران پاسداران بیدار نظام در برابر جنگ روانی دشمنان هستند

قم - ایرنا - شماری از مسئولان استان قم به مناسبت هفدهم مرداد ماه، روز خبرنگار، در گفت و گو با ایرنا، تاکید کردند: خبرنگاران پاسداران بیدار نظام جمهوری اسلامی در جبهه جنگ روانی دشمنان هستند که می توانند از مردم در مقابل دروغ پراکنی مستکبران، محافظت کن...

آدم‌ کوکی‌هایی که زیر باد کولر دنبال خبرند!

علی‌اکبر قاضی‌زاده برای آنهایی که می‌خواهند در عرصه روزنامه‌نگاری حرفه‌ای قدم بگذارند و در این حوزه بمانند، نامی آشناست. اولین بار نیست که پای صحبت‌هایش نشسته‌ایم و آخرین بار هم نخواهد بود. او و بسیاری از هم‌نسلانش حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

برپایی مراسم اهدای نشان «داود رشیدی» در «سنگلج»

دومین دوره اهدای نشان «داود رشیدی» در تالار سنگلج برگزار می‌شود.

ایرنا وظیفه سنگینی در پاسداری از آرمان های انقلاب دارد

قم -ایرنا- مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی قم با تجلیل از 12 خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) گفت: در شرایط حساس کنونی، ایرنا وظیفه سنگینی در دفاع از آرمان های انقلاب و پاسداری از خون شهدا دارد.

شکایت دختر حسین پناهی به پلیس فتا علیه تحریف اشعار پدر

تهران- ایرنا پلاس- دختر حسین پناهی می‌گوید برای جلوگیری از انتساب جملات جعلی به پدرش، از یک کانال به پلیس فتا شکایت کرده‌اند، اما به رغم تلاش‌های بسیار پلیس در این زمینه، در نهایت به نتیجه‌ای نرسیده‌اند.

رسانه ها مکمل دولت در تحقق توسعه و رفاه اجتماعی هستند

سنندج - ایرنا - استاد علوم سیاسی دانشگاه کردستان نقش رسانه را در توسعه همه جانبه کشور مهم دانست و گفت: رسانه ها مکمل دولت در تحقق توسعه و رفاه اجتماعی هستند و بدون آنان چنین امری محقق نمی شود.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved