مهمترین هدف در حل مشکلات تولیدکنندگان ایجاد اشتغال است

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: مهمترین هدف از پیگیری وضعیت و مشکلات واحدهای تولیدی ،حفظ و ایجاد اشتغال در استان است.

چهارمحال و بختیاری در تورم نقطه ای مهرماه در رتبه پنجم قرار گرفت

شهرکرد- ایرنا- رئیس مرکز آمار ایران گفت: چهارمحال و بختیاری در تورم نطقه به نقطه مهرماه سال 97 در جایگاه پنجم کشور قرار گرفت.

4 وزیر پیشنهادی روحانی رای آوردند

تهران - ایرنا - هر چهار وزیر پیشنهادی حسن روحانی رییس جمهوری، با کسب اکثریت آراء اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی را جلب کردند.

دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی شد

تهران - ایرنا - «فرهاد دژپسند» با کسب 200 رای موافق مجلس به عنوان وزیر امور اقتصادی و دارایی انتخاب شد و به جمع دولت دوازدهم پیوست.

دولت باید بدهی خود در بخش مسکن را جبران کند

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری در جلسه رای اعتماد به چهار وزیر پیشنهادی حوزه اقتصاد، چند اولویت و وظایف برای آنها تعیین کرد که از جمله یکی از مهمترین آنها در بخش مسکن بود: «در زمینه مسکن دولت بدهکار است و باید جبران کند.»

ویدئو / کتابخانه‌های کهن با معماری خاص

کتابخانه‌ها نقش مهمی را در تاریخ شهرها ایفا کرده‌اند و نه‌تنها کتاب‌های گوناگون را در خود جای داده‌اند، بلکه نشان‌دهنده اصالت، معماری و قدمت بوده‌اند. معماری برخی از این کتابخانه‌ها بسیار قدیمی و در عین حال منحصربفرد است. در این ویدئو به معرفی برخی ا...

هفتمین جشنواره ملی نقش تن پوش فراخوان داد

جشنواره ملی نقش تن پوش که هفتمین دوره خود را پیش رو دارد، فراخوانش را منتشر کرد.

تالار وحدت ۵۱ ساله شد

۵۱ سال پیش مرکز فرهنگی در تهران افتتاح شد که یک جهش فرهنگی در این شهر به وجود آورد و حتی روی سلیقه موسیقیایی و پوشش شهروندان آن اثر گذاشت. مرکز فرهنگی که تا آن زمان بین روشنفکران و اهالی فرهنگ به این اندازه محبوبیت نداشت.

عشق چه رنگیه آقای دکتر؟/آیا فیلسوفان می‌توانند سلبریتی باشند؟

آیا فیلسوفان هم می‌توانند سلبریتی باشند؟ هرچند که جایگاه آنان مبارزه تئوریک با پدیده سلبریتی‌گرایی را ایجاب می‌کند، اما برخی از آنها نیز قدم در راه سلبریتی شدن گذاشته‌اند.

ریاض به صندوق سرمایه گذاری روسیه و چین می پیوندد

تهران - ایرنا - «کریل دمیترف» رئیس صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه پنجشنبه گفت: عربستان مصمم به پیوستن به صندوق سرمایه گذاری مشترک مسکو و پکن است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehfarhang
telegram: http://t.me/rsaranganoush
tel: +98915005847
© 2017 Rasane Farhang Rights Reserved